Červen 2008

BeStovni SmaiLove

30. června 2008 v 19:39 | Strawershik |  ---->piCty<----
s ToU zVejKou TO jSe Cela Jaa:-Dlolz

BeStovni miKca HoLliStEr

30. června 2008 v 19:23 | Strawershik |  ---->RuZnE<----

Co ZnaEna polIbEk na...

30. června 2008 v 19:21 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----

Co znamená polibek na....

ruku- nejnevinější ze všech znamená ,,Obdivuji tě"

romantický polibek na rty- říká to nejkrásnější ,,Miluji tě"

,,mlask" - hlučný a vlhký polibek na tvář ,,Chci jen přátelství, ne lásku"

na úšní lalůček- Pozor znamená: ,,Já si s tebou jen hraju"

motýlí polibek na krk- znamená ,,Chci tě"

polibek jazykem- velmi erotický polibek ,,Chci víc"


Jak LiBAji JeDnoTliVa znamEni zveroKRuHu

30. června 2008 v 19:18 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----
Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu:
Polibek ohnivého Berana je bouřlivý a žádoucí. Zato Býkův polibek je zase plný touhy. Polibek Blížence povzbuzuje k další akci, Rak zase líbá vytrvale a intenzivně. O Lvu se říká, že líbá vášnivně a dobyvačně, Panna je spíš praktická. Polibek Váhy je mnohostranný a rozmanitý. Štír líbá bez zábran a sexuchtivě. Střelci milují extravagantí polibky, na rozdíl od polibků plných kontroly věrného Kozoroha. Vodnářův polibek ti dodá nové síly. Citlivá Ryba je oproti tomu pasivní a cituplná

jAk se Liba??

30. června 2008 v 19:17 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----

Jak se vlastně líbá?

Sladce, žhavě, jemně, vášnivě? Je fakt, že nikdo z nás nemůže přesně určit, kteté líbání je to pravé,
jednoduše proto, že každý to má rád trochu jinak. Někomu se líbí žhavé polibky, jiný zase radši útočí
tvrdě jazykem. A další si zas vychutná jen lehké něžné pusinky. Pravda ale je, že špatný polibek (a je jedno jestli je moc tvrdý nebo vlhký, pomalý nebo bouřlivý) může krásnej romantickej večer úplně pokazit.
Buď připravená!
Polibek tě může zaskočit i v tu nejnevhodnější chvíli. Je tedy celkem pochopitelné, že bys za všech okolností měla dodržovat určitá hygienická pravidla. Nelibý pach z tvých úst by ho určitě odradil. Taky si dej bacha na přílišné vrstvy rtěnky- žádnýmu klukovi se rty umazaný od rtěnek nelíbí. Vychytávkou jsou neslíbatelné rtěnky- ale kdo zaručí, že to opravdu funguje?!
Kde je nejlepší místo na líbání?
Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.
Co s nosem, brýlemi a rukama?
Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.
Jak ho mám políbit?
Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.
Kde všude se může líbat?
Líbat se dá prakticky všude. Ale nemysli si, i jednoduchá pusa na ústa může být super vzrušující. Nervové konce ve rtech a jazyku totiž posílají vzrušení přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů. Hodně vzrušující místo je pro většinu kluků a holek bod mezi ušními lalůčky a krkem. Oblíbené jsou i polibky na prsních bradavkách a v okolí pupíku, na vnitřních stranách stehen a v celé oblasti pohlavních orgánů.
Malá statistika:
Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%

vIdEjKo

30. června 2008 v 19:09 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----
ToTo JE moCkA Pekne :)

KlUci PoDlE ZnAmeni (fakt dobre)

30. června 2008 v 19:01 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----

Kluk ve znamení Berana

Jak ho získáš:
Přitáhneš ho k sobě jako magnet,když budeš přirozená a veselá.Široký úsměv od ucha k uchu je přesně to, co ho dostane a proč už z tebe nespustí oči.A když ještě prohodíš nějakou vtipnou průpovídku,neubrání se tomu,aby tě nepozval na rande.
Jak si ho udržíš:
Tenhle kluk není zrovna velký romantik.Plápolající svíčky a zamilované písničky v jeho případě na úrodnou půdu nepadnou.Touží totiž po něčem akčnějším.Rád se svojí holkou sportuje-vyrazí na kolo,do bazénu nebo na hory.Věrný ti bude jenom tehdy,když mu dáš dost volnosti a nebudeš ho pořád hlídat.Co úplně nesnáší jsou žárlivé scénky-takže pozor na ně!
Jak se ho zbavíš:
Protože Beran je paličatý a nerad prohrává,až se ho budeš chtít zbavit,jednoduše vyvolej hádku kvůli nějaké maličkosti.A pokud jedna nezabere a on nevyklidí pole,můžeš jich po sobě pár zopakovat!Věř,že tohle ho zažene na útěk.

HlAsKY

30. června 2008 v 18:57 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
 • Tebe potkat v noci v lese, tak se zakousnu do stromu a dělám, že jsem suchá větev.
 • Řekl bych ti, že JSI KRÁVA, ale nechci urážet ty ubohé milé kravičky.
 • Jako první Bůh stvořil den a ďábel noc, jako druhou Bůh stvořil lásku a ďábel milenku, jako třetí Bůh stvořil tebe a ďábel chcípnul smíchy...
 • Tvoje rezavé vlasy svítí do dálky, stejně jako tvoje blbost!
 • Tuto SMS ti píšu, jelikož jsi největší hovado v ČR a to je už co říct. Takže nechci, abys mi ještě někdy zavolal, napsal, mluvil se mnou nebo - nedej bože - aby jsi se mě ještě někdy dotknul. Taky nechci, aby jsi odepisoval na tuto SMS, pokud to uděláš, potvrzuješ, že jsi tvor bez mozku a trocha taktu.
 • Jsi trapnej jak schody ve výtahu!
 • Nemáš náhodou dvojče? Takhle blbej nemůže bejt jeden!
 • Dám Ti takovou ránu, že Ti z nosu vyletí komár na lyžích.
 • Kdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku!
 • To, že Ti občas něco nedojde, není chyba České pošty.
 • Máš IQ jako automatická pračka... vypnutá!
 • Čau, nevím, kdo jsi, ale vím podle toho inzerátu, že jsi buzík.
 • Kdyby blbost nadnášela, tak Ty bys byl Superman!
 • Nečum... plašíš mi dobytek...
 • Sssss!....co čumíš?!Pasu hady...

CitATy

30. června 2008 v 18:51 | Strawershik
Kdyby každý dostal, co mu patří, kdo by pak byl bezpečen před výpraskem ? [W.Shakespear]
-Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.
-Je vlastností hlupáků vidět cizí chyby a na své vlastní zapomínat. [M.T.Cicero]
-Ženy se nikdy neohlížejí. Jedna se ohlédla a proměnila se v solný sloup. [W.Shakespear]
-"Chtěl bych" není nic. "Chci" dělá divy. [A.R.Vinet]
-Představte si to ticho, kdyby všichni říkali jen to co ví. [Karel Čapek]
-Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro ty, kteří neumějí číst. [Goldoni]
-Lidé si nerozumějí, milují se v nestejnou chvíli. [Vernhagen]

MoJe mAtKA mE nAuCiLA...

30. června 2008 v 18:49 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
1) Moje matka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ: ,, Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů!" 2) Moje matka mě naučila LOGICE: ,, Proč? Protože jsem to řekla!" 3) Moje matka mě naučila IRONII: ,, Ještě chvíli breč a já ti k tomu dám skutečný důvod." 4) Moje matka mě naučila OHEBNOSTI: ,, Podívej se, jak máš špinavé záda!" 5) Moje matka mě naučila VYTRVALOSTI: ,, Nevstaneš odsud, dokud nesníš všechen ten špenát!" 6) Moje matka mě naučila znát POČASÍ: ,, Tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tady řádilo před chvíli tornádo!" 7) Moje matka mě naučila ZÁVISTI: ,, Na světě jsou miliony nešťastných dětí, které nemají tak úžasné rodiče jako ty." 8) Moje matka mě naučila MATEMATICE: ,, Kolik chceš knedlíků? Tři? Dostaneš pět.

KdYz Se s NAmA RozeJdE....

30. června 2008 v 18:34 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----
Celý víkend budeme chodit v pyžamu a nebudeme se koupat.
Utápíme smutek v jídle a dobrotách, abychom zjistili, že nejlepší je míchat chipsy s gumovými medvítky a nutelou. Mňam!!!
Brečíme, co to dá a spotřebujeme hromadu papírových kapesníků. A přitom jsme přesvědčené, že nic na světě nemůže bolet víc než tohle!
Vzteky kopneme do květináče na dvoře
Vytáhneme oblíbené plyšové zvířátko z dětství, které jsme měli dlouho v krabici pod postelí. Vezmeme ho do náručí a všechno mu to povíme: stejkně nám rozumí nejlíp.
I u veselého filmu v kině začneme brečet!
Několikrát za den voláme nejlepší kamarádce a necháme se od ní po sté ujišťovat - i když už otáčí oči v sloup - že za všechno může jen a jen on a že si tak skvělou holku nezaslouží.
Schoulíme se v posteli do klubíčka a doufáme, že nám mamča přece jen napíše omluvenku do školy. To, co je teď nejdůležitější, je brečet a trpět!
Všichni kluci nám budou připadat jako blbci.
Věříme tomu, že už nikdy nepotkáme žádného skvělého kluka a do smrti zůstaneme sami!
Doufáme, že příjdeme na jiné myšlenky a tak flirtujeme o sto šest, abychom pak zjistili, že náš bývalý byl stejně lepší, zábavnější a šarmantnější!
Přestaneme si holit nohy. Na co taky?!
Píšeme básničky, ve kterých ze sebe vypíšeme veškerou bolest celého světa. A cítíme se při tom jako ten nejmenší červík, který chodí po světě. Ach jo!
Lidi, kteří nám dávají takové super rady jako "čas všechno zahojí" ,pěkně nahlas proklejeme. Co ti o tom vědí?!
Poblázníme všechny kamarádky a dáme jim za úkol, aby zjistili, kde a v kolik bude. Abychom se po dvou hodinách strávených před zrcadlem nakonec rozhodly, že tam nepůjdeme, protože se cítíme neskutečně šeredné!
Oblékneme se sexy, aby viděl o co přišel!
Jakmile nás rozbolí malíček, okamžitě voláme mámu - vždyť jsme tak zranitelné!
Neustále si pouštíme smutné zamilované písničky, abychom si naši bolest důkladně prožily.
Naprosto bez zájmu sáhneme pro něco do skříně, oblékneme se a plné rovnoprávnosti vyrazíme v otřepaném looku do školy. Vždyť je to teď stejně jedno?!
Zapomeneme na všechny negativní stránky našeho bývalého, kvůli kterým jsme se rozčilovaly, a začneme zase věřit tomu, že on je ten jediný, se kterým se nám může splnit náš sen o věčné lásce!
Všechno, ale opravdu všechno, co jsme od něj kdy dostaly, nahážeme vztekle do krabice a strčíme jí do nejvzdálenějšího rohu pokoje. A to všechno jen proto, abychom jí nakonec zase tajně vytáhly, otevřely a se slzami v očích si prohlížely věci v ní a vzpomínaly na hezké chvíle!
Najednou budeme všude potkávat šťastné páry a budeme se ptát sami sebe, jestli jsme jediný člověk, který je sám!
Půjdeme k holiči a necháme si naše hezké dlouhé vlasy proměnit v drsný krátký účes.
Začneme kout plány, jak ho získat zpět!

HlaSnEtE pro mE V SONB

29. června 2008 v 16:45 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
Takze mooca bych vas prosila kdybyste plo me hlasly v SONB jsem pod prezdivkou strawershik a jestli teda chcete hlasnout tag kliknete TADY takze plskej halsujte budu mocky rada a predem diikes:-*

KokO

28. června 2008 v 18:01 | Strawershik

$$$MojA UpE nEj neJ Kami nikIsKA!!!!! pLoSte kAmoSkY uZ 8 leT 4ewer !!!!A NikDy ByCh neChtElA abY ToTo kamAlAdSTvi skoNcilO A tAky Zhe NESKONCI !!!!A EsTli nEkDo Ce aBy SkoncilO TaG mA SmuLU:-P hEc:-)$$$


ZaC EfRoN NEw PiCtY

27. června 2008 v 17:36 | Strawershik |  ---->CeLebRitKy<----

EnrIquE IglesiAs

27. června 2008 v 17:29 | Strawershik |  ---->CeLebRitKy<----

JoJo

27. června 2008 v 17:25 | Strawershik |  ---->CeLebRitKy<----

AsHlEy AnD mARy-kAte olseN

26. června 2008 v 16:34 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
ASHleY OlseN & MARy-KAtE Olsen
PLS HLASUJTE V ANKETE PLS HLASUJTE V ANKETE PLS HLASUJTE V ANKETE PLS HLASUJTE V ANKETE

BriTnEy SpEaRS Lol=D

26. června 2008 v 16:19 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
jako lidi plloste wow. wime co fotomontaz dokaze=D

diPlOmKY oD vAS

26. června 2008 v 16:17 | Strawershik |  ---->bLeSkoVkY<----

HAadAnkA

26. června 2008 v 3:09 | Strawershik |  ---->RuZnE<----
Jak dáš do ledničky žirafu?
.
.
.
.
.
Otevřeš ledničku, dáš tam žirafu a zavřeš ledničku.