KdYz Se s NAmA RozeJdE....

30. června 2008 v 18:34 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----
Celý víkend budeme chodit v pyžamu a nebudeme se koupat.
Utápíme smutek v jídle a dobrotách, abychom zjistili, že nejlepší je míchat chipsy s gumovými medvítky a nutelou. Mňam!!!
Brečíme, co to dá a spotřebujeme hromadu papírových kapesníků. A přitom jsme přesvědčené, že nic na světě nemůže bolet víc než tohle!
Vzteky kopneme do květináče na dvoře
Vytáhneme oblíbené plyšové zvířátko z dětství, které jsme měli dlouho v krabici pod postelí. Vezmeme ho do náručí a všechno mu to povíme: stejkně nám rozumí nejlíp.
I u veselého filmu v kině začneme brečet!
Několikrát za den voláme nejlepší kamarádce a necháme se od ní po sté ujišťovat - i když už otáčí oči v sloup - že za všechno může jen a jen on a že si tak skvělou holku nezaslouží.
Schoulíme se v posteli do klubíčka a doufáme, že nám mamča přece jen napíše omluvenku do školy. To, co je teď nejdůležitější, je brečet a trpět!
Všichni kluci nám budou připadat jako blbci.
Věříme tomu, že už nikdy nepotkáme žádného skvělého kluka a do smrti zůstaneme sami!
Doufáme, že příjdeme na jiné myšlenky a tak flirtujeme o sto šest, abychom pak zjistili, že náš bývalý byl stejně lepší, zábavnější a šarmantnější!
Přestaneme si holit nohy. Na co taky?!
Píšeme básničky, ve kterých ze sebe vypíšeme veškerou bolest celého světa. A cítíme se při tom jako ten nejmenší červík, který chodí po světě. Ach jo!
Lidi, kteří nám dávají takové super rady jako "čas všechno zahojí" ,pěkně nahlas proklejeme. Co ti o tom vědí?!
Poblázníme všechny kamarádky a dáme jim za úkol, aby zjistili, kde a v kolik bude. Abychom se po dvou hodinách strávených před zrcadlem nakonec rozhodly, že tam nepůjdeme, protože se cítíme neskutečně šeredné!
Oblékneme se sexy, aby viděl o co přišel!
Jakmile nás rozbolí malíček, okamžitě voláme mámu - vždyť jsme tak zranitelné!
Neustále si pouštíme smutné zamilované písničky, abychom si naši bolest důkladně prožily.
Naprosto bez zájmu sáhneme pro něco do skříně, oblékneme se a plné rovnoprávnosti vyrazíme v otřepaném looku do školy. Vždyť je to teď stejně jedno?!
Zapomeneme na všechny negativní stránky našeho bývalého, kvůli kterým jsme se rozčilovaly, a začneme zase věřit tomu, že on je ten jediný, se kterým se nám může splnit náš sen o věčné lásce!
Všechno, ale opravdu všechno, co jsme od něj kdy dostaly, nahážeme vztekle do krabice a strčíme jí do nejvzdálenějšího rohu pokoje. A to všechno jen proto, abychom jí nakonec zase tajně vytáhly, otevřely a se slzami v očích si prohlížely věci v ní a vzpomínaly na hezké chvíle!
Najednou budeme všude potkávat šťastné páry a budeme se ptát sami sebe, jestli jsme jediný člověk, který je sám!
Půjdeme k holiči a necháme si naše hezké dlouhé vlasy proměnit v drsný krátký účes.
Začneme kout plány, jak ho získat zpět!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama