KlUci PoDlE ZnAmeni (fakt dobre)

30. června 2008 v 19:01 | Strawershik |  ---->Only foR girLS<----

Kluk ve znamení Berana

Jak ho získáš:
Přitáhneš ho k sobě jako magnet,když budeš přirozená a veselá.Široký úsměv od ucha k uchu je přesně to, co ho dostane a proč už z tebe nespustí oči.A když ještě prohodíš nějakou vtipnou průpovídku,neubrání se tomu,aby tě nepozval na rande.
Jak si ho udržíš:
Tenhle kluk není zrovna velký romantik.Plápolající svíčky a zamilované písničky v jeho případě na úrodnou půdu nepadnou.Touží totiž po něčem akčnějším.Rád se svojí holkou sportuje-vyrazí na kolo,do bazénu nebo na hory.Věrný ti bude jenom tehdy,když mu dáš dost volnosti a nebudeš ho pořád hlídat.Co úplně nesnáší jsou žárlivé scénky-takže pozor na ně!
Jak se ho zbavíš:
Protože Beran je paličatý a nerad prohrává,až se ho budeš chtít zbavit,jednoduše vyvolej hádku kvůli nějaké maličkosti.A pokud jedna nezabere a on nevyklidí pole,můžeš jich po sobě pár zopakovat!Věř,že tohle ho zažene na útěk.

21.dubna-20května
Kluk ve znamení Býka
Jak ho poznáš:
Na začátku si zahraj na uzavřenou a nepřístupnou.Rozhodně na sebe nic moc neprozrazuj.To na něho rychle zabere,ale nezapomeň,že býk chce dobývat,proto v žádném případě nedělej první krok ty,ale nech ho na něm!
Jak si ho udržíš:
Kluci narozeni v tohle znamení po žádných velkých akcích s partou.Bude šťastný,když vyrazíte jenom sami dva na večerní procházku do parku,nebo když si budete jenom tak povídat a držet se za ruce.V tomhle princovi nejspíš dřímá umělecký talent,a proto určitě nepohrdne pozváním na nějakou výstavu nebo koncert.Nebo co kdyby jste koupili barvičky a vyrazoli malovat do přírody?
Jak se ho zbavíš:
Až budeš chtít aby jste zůstali už jenom kámoši,řekni mu že toužíš po nějakém obrovském dobrodružství.Býci mají rádi svůj klídek a pohodu,a on se určitě lekne,že by o no mohl přijít.Radši přistoupí na kamarádství,než aby plnil tvoje ulítlá přání.
21.května-21.června
Kluk ve znamení Blížence
Jak ho získáš:
Protože je hodně žárlivý,rozhodně nehledá holku,která flirtuje s každým druhým klukem.Proto buď z počátku zdrženlivá.Když si s tebou ale bude chtít povídat,nebraň se tomu.Je citlivý,a než začne s někým chodit, chce prozkoumat jeho duši.
Jak si ho udržíš:
Nemá rás přetvářku a papouškování názorů druhých.Zajímá se o to,co si myslíš,a proto k němu buď vždycky upřímná a nikdy mu nelži.Miluje tě takovoujaká jsi!Nemá potřebu svoji holku v ničem omezovat,ale to samé očekává i od ní.Proto mu musíš nechat volnost,aby mohl se svými kámoši vyrážet za sportem nebo jenom tak ven.Pak bude v pohodě a udělá pro tebe první poslední.
Jak se ho zbavíš:
Blíženci si na módní hadříky moc nepotrpí.Když chceš udělat za vaším vztahem tlustou čáru,začni mu mluvit do jeho oblečení a řekni mu,že je pro tebe důležité,co má na sobě.K tomu ho párkrát "protáhni" po obchodech a věř,že vezme brzo nohy na ramena.
22.června-22.července
Kluk ve znamení Raka
Jak ho získáš:
Tenhle romantický hrdina je dokonalý gentleman,a když se budeš chovat jako dáma,brzo ho získáš jenom pro sebe.V žádném případě to ale nepřeháněj-trochu nejistoty v tvém vystupování neuškodí,protože příliš sebevědomé dívky ho mohou odradit.
Jak si ho udržíš:
Vy dva jste pro něho mnohem důležitější než parta kámošů.Zamilované procházky,šeptání sladkých slovíček do ouška-to je to,co na něho platí.Rak si hrozně rád povídá,a jestli budete naladěni na stejnou vlnu,hned tak se tě nevzdá.Protože je hodně citlivý,vyvaruj se zbytečných hádek a stresů.Když mu dáš k Valentýnu vypálené cédéčko vašich romantických hitů,bude s sedmém nebi.
Jak se ho zabvíš:
Až budeš cítit,že bys byla ratši zase sama,řekni mu,že potřebuješ mnohem víc volnosti.Pravdě podobně se stáhne jako šnek do ulity a delší dobu se ti vůbec neozve.Otázkou je,jestli mu chceš takhle zlomit srdce...
23.července-23.srpna
Kluk ve znamení Lva
Jak ho získáš:
Kluk ve znemení Lva ví,co chce-a to jsou holky,které jsou rády středem pozornosti.Takže se neboj extravagantních modýlků,sexy růžových rtíků a hlavně ho klidně odpálkuj nějakou přidrzlou poznámkou.Tím ho ještě víc okouzlíš.
Jak si ho udržíš:
Protože je rád středem pozornosti,dělá mu dobře,když se s tebou může pochlubit před svými kámoši.Lev potřebuje být obdivován,a proto nešetři lichotkami na jeho osobu.Pak se bude cítit jako pán tvorstva a udělá všechno,co si budeš přát.Když dojde k výměně názorů,je to pěkný paličák,ale neustupuj mu.Obhájit si svůj vlastní názor bude sice občas tvrdý oříšek,ale nakonec tím zaboduješ i u něho.
Jak se ho zbavíš:
Pravý Lev je hrdý jako pán tvorstva a má panickou hrůzu z toho,že by mohl dostat kopačky.Když ho necháš párkrát čekat,velmi rychle pochopí,že už u tebe není jednička,a pošle tě ratši k vodě sám.
24.srpna-23.září
Kluk ve znamení Panny
Jak ho poznáš:
Jestli nechceš čekat týdny,než se k něčemu rozhoupe,pak bys měla převzít iniciativu a udělat první krok.Buď přirozená,usměvavá a povídej si s ním o čemkoli.Tvůj zájem ho potěší a první rande nenechá na sebe dlouho čekat.
Jak si ho udržíš:
Kluci ve znamení Panny jsou sice trochu ostýchaví,ale zato hodně citliví.Když mu dáš najevo,že ho máš ráda a zajímáš se o něho,občas ho překvapíš nějakou maličkostí,nebude se tě moct nabažit.tenhle kluk touží po dotycích a letmých polibcích.Proto s nimi nešetří a klidně ho sama chytni první za ruku.A pokud si domluvíte třeba kino,neměň program na poslední chvíli-má rád ve všem pořádek.
Jak se ho zbavíš:
Až tvé nadšení vyprchá,nehraj si s ním na schovávanoua řekni mu to na rovinu.Tenhle typ kluka to dokáže příjmout.Bude z toho sice nějakou dobu přejetý,ale rád zůstane tvým kámošem.
24.září-23.října
Kluk ve znamení Vah
Jak ho získáš:
tenhle týpek rád flirtuje-takže už víš,jak na něho.Rafinované úsměvy,letmé doteky...Ale včas zadrž,protože by se mohlo stát,že rychle vzplane a stejně rychle uhasne.Stačí,když mu dáš po vašem prvním setkání svůj mobil,a on se ti brzo ozve.
Jak ho získáš:
Jestli jsi žárlivá,tak se do vztahu s klukem ve znamení Vah vůbec nepouštěj.Holky se mu líbí a rád se občas za některou otočí:-(.To ale neznamená,že je ti nevěrný nebo že už o tebe nestojí.Když mu ponecháš jeho svobodu,přehlédneš občasné flirtování a hlavně nebudeš dělat žárlivé scénky,budeš v jeho očích naprostá jednička.Pro něho je nejdůležitější,aby se cítil,že mu věříš.
Jak se ho zbavíš:
Když mu naznačíš,že se o tebe kromě něho zajímá ještě nějaký jiný kluk,zaženeš ho do kouta.Kluci narození ve znamení Vah neradi s někým soupeří,a většinou to vzdají předem.
24.října-22.listopadu
Kluk ve znamení Štíra
Jak ho získáš:
Jestli chceš sbalit Štíra,musíš být mazaná a umět si s ním pohrát.Využij svého sex-appealu a trošku ho provokuj.Nenápadně si prohrábni hřívu,smyslně si olízni svoje rtíky,a jeho fantazie začne pracovat naplno.nevydrží to a pozve tě na rande.
Jak si ho udržíš:
Tenhle kluk touží po jednom jediném-po neustálém obdivu.Recept na vaše společné štěstí je jednochý.Říkej mu co nejčastěji,že je ten nejlepší kluk pod sluncem, a on ti za to bude pořád na blízku a nedá na tebe dopustit.Štír nezná nudu a vy dva se skvěle doplňujete.Nezapoměn ale,že i ty bys měla každou chvíli přijít s nějakým nápadem a nenechávat iniciativu pouze na něm.
Jak se ho zbavíš:
Až se svého Štíra nabažíš a budeš ho chtít poslat k vodě,spolehlivě zabere věta v tom smyslu,že si dáte nějakou dobu pauzu.On se ti sám už neozve,a když nezavoláš ani ty jemu,váš vztah jednoduše vyšumí.
23.listopadu-21.prosince
Kluk ve znamení Střelce
Jak ho získáš:
Kluka Střelce dostaneš,když budeš úplně jiná než ostatní holky.Taková malá rebelka,která se ničeho nebojí a nikde nechybí,která dokáže svojí výřečností převálcovat kdekoho,to je přesně to,na co zabere a proč s tebou bude chtít vyrazit na rande.
Jak si ho udržíš:
Střelec je od přírody tak trochu přelétavý a nesnáší stereotyp.Proto musíš vymýšlet pořád něco nového,aby se s tebou nezačal nudit a nepoohlédl se po nějaké jiné holce.Vyraz s ním na brusle nebo na hokej,zajděte do fitka...S nadšením ale podporuj ale i jeho ztřeštěné nápady.Nezapoměň na to,že kluk narozený v tomhle znamení je rád středem pozornosti.Když bude v tvých očích panem "Dokonalým" , máš vyhráno.
Jak se ho zbavíš:
Stačí začít trochu lenošit...To není nic pro něho.Sedět nečinně na gauči se založenýma rukama a sledovat jedno video za druhým s tebou moc dlouho nevydrží a ratši to sám zabalí.
22.prosince-20.ledna
Kluk ve znamení Kozoroha
Jak ho získáš:
tenhle kluk stojí o holky s rytmem v krvi.Největší šanci k tomu,abys ho okouzlila,máš na tenečním parketu.tam ze sebe vydej ty nejlepší taneční kreace,a když se nebudeš zrovna kroutit na parketu.alespoň kolem něho projdi ladným krokem modelky.
Jak si ho udržíš:
Moudřejší ustoupí-tohle bys měla mít neustále na paměti,ale ne abys to vyslovila nahlas!Když si totiž Kozoroh postaví hlavu,nehne s ním ani "pár volů".To,jak spolu budete trávit volný čas,je převážně na tobě.Proto se neboj a přicházej s různými nápady-vytáhni ho plavat,bruslit,do přírody...A nemusíte být vždycky jenom sami dva.Kozoroh je společenský,a proto se rád zapojí do různých akcí celé party.
Jak se ho zbavíš:
Postav si opakovaně hlavu stejně,jako to dělá on,a tvrdošíjně trvej na svém...To ho natolik vytočí,že konec vašeho románku na sebe nenechá dlouho čekat.Jedno si ale pamatuj-i po rozchodu můžeš počítat s jeho pomocí.
21.ledna-19.února
Kluk ve znamení Vodnáře
Jak ho získáš:
Sebevědomého Vodnáře dostaneš nejrychleji tak,když budeš předstírat,že tě vůbec nezajímá.Ale pozor,ať to nepřeženeš!Pak by se ti mohlo stát,že tě mine velkým obloukem.Takže buď sebevědomá,usměvavá,ale rozhodně s ním neflirtuj.
Jak si ho udržíš:
Je to pěkný pruďas-chvíli usměvavé sluníčko a pak zase hromobití.Nejlepší by bylo,kdybys dokázala být v pohodě-dobrá nálada se pak přenese i na něho a bouřka je zažehnána.Když se jeho výbuchům zasměješ a mávneš nad nimi rukou,bude ti za to vděčný a staneš se jeho největším pokladem.neznamená to ale, že bys měla mít svůj názor.Rozhodně se s ním nepři ve chvíli,kdy má rudo před očima.
Jak se ho zbavíš:
Až budeš mít jeho nálad plné zuby a rozhodneš se,že ho vymažeš ze svého života,napiš mu rázný dopis na rozloučenou,a to ho k smrti urazí.Teprve až ho to přejde,můžeš mu vysvětlit,co ti vadilo.Ale pozor,mohl by se chtít usmířit.
20.února-20.března
Kluk ve znamení Ryby
Jak ho získáš:
Chceš ho?Pak vezmi iniciativu do svých rukou,protože než mu dojde,že se ti líbí,čekala bys věky.dej se s ním do řeči,pochval mu jeho nové tričko,buď milá a hlavně přirozená.Ryby jsou neprůbojné a málo mluvné,tak nebuď moc "hrr",ať ho nevyplašíš.
Jak si ho udržíš:
Každým tvým vyzváním lásky roste jeho sebevědomí.Když máš kluka narozeného ve znamení Ryb,musíš ho ujišťovat,že o něho opravdu stojíš.On ti to ale dokáže vrátit.Zajímáš ho celá-od hlavy až k patě.Chce vědět,co cítíš,jaké máš představy,touhy,sny...Proto se mu klidně svěř.Můžeš mu říct cokoliv a vždycky tě vyslechne.Jediné co mu vadí,je kritika.tak s ní radši šetři.
Jak se ho zbavíš:
Jestli chceš vaši love story ukončit,pak začni kolem sebe šířit špatnou náladu a neustále ho za něco kritizuj.Tohle dlouho nevydrží a radši vycouvá.Když zvolíš "normální" rozchod,tak počítej s tím,že to ponese hodně těžce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KoLiK Ti Je LEt???

10 a MiN 10.7% (3)
11 14.3% (4)
12 3.6% (1)
13 21.4% (6)
14 17.9% (5)
15 a wiC 32.1% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama